Ana sayfa

WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO.,LTD. şirket Profili

şirket Profili

WENZHOU SANTUO ELECTRICAL Co., Ltd. (Önceden: YUEQING SHANTUO ELECTRICAL CO., LTD.), Devre Kesici, AC KONTAKTÖR, Thermall Röle, Manyetik Marş (DOL),Solid State Röle, Dağıtım Kutusu, Voltaj Regülatörü Liushi, Wenzhou, Çin'de bulunan ve "Alçak Gerilim Elektronik Ürünlerinin Başkenti" olarak adlandırılan, rahat ulaşım erişiminin ve güzel bir ortamın tadını çıkarıyor.Ürünler CE onaylarını geçmiştir ve kesinlikle IEC standartlarına uygundur.Şirket, ürün sürekli güncellenen, güçlü araştırma ve geliştirme kabiliyetine sahip gelişmiş algılama araçlarına ve güçlü teknik güce sahiptir.Ürünler Avrupa, Asya, Güney Amerika, Orta Doğu, Batı Afrika pazarına ihraç etmektedir.Ürünler CE sertifikasını geçmiştir.Takımlarımız 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Kaliteyi garantilemek temelinde, önümüzdeki yıllar için kendi patentlerimizle yeni model tasarlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

--- 2000 ---

SadeceDevre kesici (MCB, FI, RCBO ve MCCB), Ac Kontaktör, Termik aşırı yük rölesi ve Manyetik Starter.

 

--- 2015 ---

Biz ithalat ve ihracat lisansı var ...

--- 2018 ---

İhracat iş belirli bir gelişmekte var ...

Hepimizin ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

--- 2020 -

Şirketin adı "WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO." İle değiştirildi.

--- ... ---

Gelecekte, daha fazla ürün geliştirin ve yeniliği koruyarak yeni alana katılın.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : SONTUOEC, WZSTEC ...

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 350-500

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%

Experience: more than 20years exporting

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO.,LTD. Sertifikalar Çin WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO.,LTD. Sertifikalar Çin WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO.,LTD. Sertifikalar Çin WENZHOU SANTUO ELECTRICAL CO.,LTD. Sertifikalar